روش های ارسال

فروشگاه حاج محمد جلالی به سه روش مختلف اقدام به ارسال کالاهای سفارشی شما مشتریان گرامی مینماید

۱-ارسال از طریق ترمینال : این روش ارسال به صورت پسکرایه بوده و فقط مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان را در هنگام سفارش جهت پیک درون شهری از فروشگاه ما تا ترمینال میپردازید.

۲-ارسال از طریق پست سریع تیپاکس : ارسال از این طریق به صورت پسکرایه تا درب منزل شما بوده و پیکاپ محصول از درب فروشگاه ما رایگان میباشد.

۳-ارسال از طریق پست هوایی TPG :  ارسال از این طریق به صورت پسکرایه تا درب منزل شما بوده و پیکاپ محصول از درب فروشگاه ما رایگان میباشد.مبلغ تعرفه این نوع پست جهت شهر تهران به صورت محاسبه کیلویی میباشد ، کیلوی اول سفارش شما ۱۰۰۰۰ تومان و کیلوی دوم به بعد هر کیلو ۲۲۰۰ تومان محاسبه میگردد و جهت سایر شهرهای ایران کیلوی اول ۱۳۰۰۰ تومان و کیلوی دوم به بعد هر کیلو ۲۳۰۰ تومان محاسبه میگردد.

لطفا در انتخاب شیوه ارسال دقت فرمائید.

روش‌های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران فروشگاه حاج محمد جلالی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ پاسارگاد در سایت فروشگاه حاج محمد جلالی و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در  قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت فروشگاه حاج محمد جلالی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب  پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲- پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،فروشگاه حاج محمد جلالی این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی قصد دارند به آبادان تشریف بیاورند میتوانند در محل فروشگاه اصلی سفارش خود را تحویل بگیرند.

۳- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway فروشگاه حاج محمد جلالی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه  سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه حاج محمد جلالی به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و فروشگاه حاج محمد جلالیپیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب فروشگاه حاج محمد جلالی: ۳-۱۲۰۱۹۶۲۶-۸۰۰۰-۳۱۰۳  بانک پاسارگاد به نام آقای حسن جلالی

شماره کارت: ۶۲۰۸-۶۰۰۲-۲۹۱۰-۵۰۲۲ بانک پاسارگاد به نام آقای حسن جلالی

نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

خرید خود را با شماره ۰۹۰۳۸۵۵۱۹۰۵ در تلگرام پیگیری کنید